Találatok az alábbira:

Álláslehetőség a Magyar Református Szeretetszolgálatnál

Szerző: gilicze.reka on 2015/08/11
| 0

A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány pályázatot hirdet 1 fő Biztos Kezdet Gyerekház vezető munkakör betöltésére.

Pályázati kiírás letölthető INNEN.

A munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3768 Bódvalenke Szabadság utca 40.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

•    A Gyerekház nyitvatartási idejében jelen van és a Gyerekház munkatársainak munkáját irányítja.
•    Irányítja a családokkal való munkát, a heti team-megbeszéléseket, a Gyerekház dokumentációs tevékenységét, a gyerekek megfigyelésére és állapotfelmérésére vonatkozó tevékenységeket.
•    A fejlesztő szakember által készített fejlesztési terveket ismeri, a házban folyó munkát annak megfelelően végzi, munkatársai tevékenységét ennek megfelelően irányítja.
•    Kapcsolatot tart a Gyerekház kötelező partnereivel: a védőnői és gyermekjóléti szolgálattal, a helyi óvodákkal.
•    Szaktudásával hozzájárul az általa vezetett Gyerekház tevékenységéhez.
•    Mentorral együttműködve értékeli és fejleszti a Gyerekház tevékenységét.

A munkakör betöltésének feltételei:

I.    magyar állampolgárság
II.    büntetlen előélet
III.    teljes munkaidőben, heti 40 órában
IV.    a jelentkező személynek rendelkeznie kell a 15/1998 (IV.30. NM) az alábbi képesítések valamelyikével:

–    felsőfokú pedagógiai végzettség,
–    felsőfokú egészségügyi végzettség,
–    pszichológusi végzettség,
–    felsőfokú szociális végzettség,

–    B kategóriás jogosítvány
–    felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
–    irodai szoftvercsomag Microsoft Office készségszintű használata

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

–    1- 3 év vezetői tapasztalat, illetve gyermekek részére szervezett csoportos foglalkozások, fejlesztő tevékenységek terén szerzett gyakorlat, tapasztalat
–    Biztos Kezdet Gyerekházban szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

Kiváló szintű empátia, megbízhatóság, érzelmek és indulatok kezelése, jó helyzetfelismerő képesség, rugalmasság, döntési képesség, jogszabályok naprakész ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

–    részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél
–    fizetési igény megjelölése
–    a pályázó nyilatkozata, hogy a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázati
eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

A pályázat benyújtásának határideje:

Postai úton a 1146 Budapest, Hungária krt. 200. Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány címére illetve elektronikus úton a lutar.balazs@jobbadni.hu e-mail címre 2015.08.17-ig (hétfő).

Amit nyújtunk:
–    fejlődési lehetőség, dinamikus csapat, szakmai háttértámogatás
–    KJT. besorolás szerinti fizetés, illetve külön megállapodás szerint
–    utazási költségtérítés (munkába járás)

Amit várunk:
–    nyitott, hiteles, rugalmas, együttműködő munkatárs
–    elhivatottság a gyermekek és a helyi közösség érdekében vállalt feladataink iránt
–    önálló munkavégzés

További információ:
–    http://www.jobbadni.hu/csatlakozz/
–    A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Lutár Balázs nyújt a lutar.balazs@jobbadni.hu e-mail címen.
–    Tervezett munkába állás időpontja, legkésőbb 2015.09.01.

Intézmények összehasonlítása