Találatok az alábbira:

Munkalehetőség: Takarító/Takarítónő pozíció

Szerző: gilicze.reka on 2022/04/21
| 0

A Református Szeretetszolgálat Irodaházába takarító/takarítónő pozícióba munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

–   általános portalanítás, pókhálózás az épületek egész területén

– alapterület felseprése (porszívózása), felmosása (száraz-nedves moppolás) az épületek egész területén

– folteltávolítás a padlófelületekről, fertőtlenítő nedves felmosás

– irodahelyiségekben, tárgyalótermekben bútorok, asztalok, székek, párkányok műszaki berendezések száraz, nedves portalanítása, tisztítása

– hulladékok gyűjtése, gyűjtőhelyre szállítása

– kézi mosogatás (konyhákban)

– mellékhelyiségek tisztán tartása, szaniterek vízkő oldása, ajtók, tükrök áttörlése, higiéniai fogyóeszközök pótlása

– tükrök és üvegfelületek tisztítása

– kapcsolók, konnektorok tisztítása, portalanítása

– bejárati ajtók, kilincsek tisztítása

– egyéb megbeszélés alapján vállalt munkák

Elvárások:

– Pontos, precíz munkavégzés;

– Igényesség önmagára és a munkavégzésre;

Amit kínálunk:

– folyamatos hosszú távú munkalehetőség;

– bejelentett, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkaviszony;

– igényes munkakörnyezet;

– könnyen megközelíthető munkahely (tömegközlekedés a közvetlen közelben).

Munkavégzés ideje:

– délelőtt 06:00 -14:30 vagy

– délután 13:30 – 22:00.

Munkavégzés helye:

1146 Budapest, Hungária krt. 200. A épület (XIV. kerület)

Folyamatos, az állás betöltéséig

Amennyiben hirdetésünk felkeltett az érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével a hr@diakonia.hu email címre.

A pályázati kiírás letölthető IDE kattintva.

Intézmények összehasonlítása