Találatok az alábbira:

Általános karbantartó pozíció álláshirdetés

Szerző: szirak.sara on 2022/12/22
| 0

A Református Szeretetszolgálat Irodaházába általános karbantartó pozícióba munkatársat keresünk 2023. februári kezdéssel.

Feladatok:

  • az intézmény épületében lévő berendezéseinek a javítása, felújítása;

  • rendszeres ellenőrzés végzése az intézmény területén lévő helyiségek elektromos berendezésein (lámpatestek, kapcsolók, konnektorok, biztosítékok, kaputelefon); esetleges hibák feltárása, lehetőség szerinti javítása, vagy javaslattétel a javításra;

  • gondozza az intézmény épületeit körülvevő zöldterületet, ápolja a növényeket;

  • kevésbé csapadékos időszakban gondoskodik a növényzet rendszeres locsolásáról;

  • téli hónapokban ellapátolja a havat a járdákról, a bejárat előtt és parkolókban, szükség esetén jégmentesíti a bejáratot és a járdákat;

  • az időszaki rendszeres karbantartási tevékenységeket elvégzi;

  • szükség esetén a szállításban részt vesz.

Feltételek:

– Szakmunkás bizonyítvány/középfokú végzettség/gépészmérnöki végzettség

– „B” kategóriás jogosítvány;

– magyar állampolgárság;

– büntetlen előélet;

– cselekvőképesség.

Elvárások:

– Önálló, pontos, precíz munkavégzés;

– Megbízhatóság, rugalmasság;

– Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;

– Igényesség önmagára és a munkavégzésre.

Előnyt jelent:

  • víz- gázszerelői végzettség;

  • villanyszerelői végzettség;

Amit kínálunk:

– folyamatos hosszú távú munkalehetőség;

– bejelentett, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkaviszony;

– igényes munkakörnyezet;

– könnyen megközelíthető munkahely (tömegközlekedés a közvetlen közelben).

Munkavégzés ideje:

– Hétfőn és csütörtök 7:30-16:20

– Pénteken 7:30-13:30-ig

Munkavégzés helye:

1146 Budapest, Hungária krt. 200. A épület (XIV. kerület)

Folyamatos, az állás betöltéséig

Amennyiben hirdetésünk felkeltett az érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével a hr@diakonia.hu email címre.

Intézmények összehasonlítása